Ana içeriğe atla

İzleyici Şaşırtan Erotizmin Bol Olduğu Diziler 2022

Erotizmin bol olduğu diziler 2022 yılına ait tarzıyla sizlere sunuluyor. Erotik diziler 2022 yılında yine ses getirmeyi başardı. Cinselliğin hat safhada olduğu yabancı dizileri siz değerli okurlarımıza detaylı bir şekilde inceleyerek sunduk. Umarız ki liste sizlerin de çok hoşuna gidecektir. Oldukça uzun bir liste olacak bu yazımda sizlere en değerli listeyi sunmak için uğraştık. Cinsellik içeren yabancı diziler listesini detaylı bir şekilde incelemeye hazırsanız. Kolaylıkla başlayabilirsiniz. 

Okumak isteyebileceğiniz bazı listelerimi de sizlere sunmak istiyorum. Oldukça çekici bir liste olacağını düşünüyorum. Umarız ki sizler de bu listeleri beğenir ve bizlere sevginizi yorumlarda gösterirsiniz. 

Cinsellik İçeren Yabancı Diziler

1. Sexify 

erotik Netflix dizileri
Erotizmin Bol Olduğu Diziler 2022

IMDb: 6.5 / erotizmin bol olduğu diziler 2022popüler erotik Netflix dizileri

Yönetmen: Kalina Alabrudzinska, Malgorzata Biedronska, Piotr Domalewski

Oyuncular: Aleksandra Skraba, Maria Sobocinska, Sandra Drzymalska

Natalia üzerinde çalışmış olduğu bir proje sebebiyle kendisini ispat etmek isteyen genç bir kadındır. Uyguladığı ve düşündüğü tüm projeleri rafa kaldırmasının vakti gelmiştir. Kurmuş olduğu yeni bir uygulama ile birlikte bir seks uygulaması meydana çıkar. Monika ve Paulina'nın yardımlarıyla uygulamayı geliştirmeye başlar. Ardından uygulama beklediğinden daha yoğun ilgi görür. Tek sorun şudur ki bunu yapmış olduğu ortam bir okul ortamıdır. Başına dert açmadan Natalia durabilecek mi bu kısmı oldukça şüphelidir. Erotik netflix dizileri arasında yer alan bu diziye göz atabilirsiniz.

2. Sex Education 

cinsel diziler nelerdir
Erotik Netflix Dizileri

IMDb: 8.3 / erotik Netflix dizileri / popüler erotik Netflix dizileri

Yönetmen:   Laurie Nunn

Oyuncular: Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey

Erotik Netflix dizileri oldukça popüler olmaya başladı. Sex Education ise oldukça silik bir karakter olan Otis'in başından geçenleri konu ediniyor. Otis annesiyle birlikte yaşayan tam bir silik ergen karakter olarak karşımıza çıkıyor. Ancak annesinin seks psikatristi olmasından kaynaklı cinsellik konusunda aşırı bilgi sahibi bir genç olan Otis okulda bu konu üzerine tam bir uzman oluyor. Herkese fikirler verip bunu ticarete döken Otis'i birbirinden ilginç detaylar bekliyor. Özellikle Maeve ile yaşayacakları onu oldukça etkileyici bir serüvene sürüklüyor.

3. What/If

cinsellik içeren Netflix dizileri
Erotizmin Bol Olduğu Diziler 2022

IMDb: 6.3 / erotizmin bol olduğu diziler nelerdir? popüler erotik Netflix dizileri


Yönetmen: Mike Kelley

Oyuncular: Jane Levy, Blake Jenner, Keith Powers

Genç ve idealist bir bilim kadını kendisini büyük bir projeye adar. Ancak bulması gereken oldukça büyük bir yatırım gerekir. Gizemli bir yatırımcıdan gelen 80 milyon dolarlık teklif üzerine kadın düşünmeye başlar. Ancak kadından istenilen en önemli bilgi "en fazla neler yapabilirsin" sınırıdır. Dolayısıyla genç kadın tereddütlerine rağmen yatırımı kabul eti. Ancak istenilen durumlar hiçte sanıldığı gibi masum çıkmayacaktır. Erotizmin bol olduğu diziler 2022 yılında da devam eden listemizdeki bazı dizileri de barındırıyor. What/If'de devam edecek olan diziler arasında yer alıyor. 

4. Dark Desire 

en iyi erotik diziler
Erotik Dizi Önerileri

IMDb: 6.5 / erotik dizi önerileri / erotizmin bol olduğu diziler

Yönetmen: Leticia López Margalli

Oyuncular: Maite Perroni, Erik Hayser, Jorge Poza

Çok fazla bilinmeyen bu yapım evli olan Alma'nın hikayesini konu ediniyor. Evli ve bir çocuğu olan Alma hayatının anlamını tam olarak keşfedememiş bir bakıma mutsuz bir kadındır. Alma eşi Leo'nun kendisinden başka bir kadınla (sekreteriyle) birlikte olduğunu düşünür. Bu şüphe onu bir gece kulübünde tanışacağı Dario ile bir ilişkiye başlayacaktır. Ancak işler hiç ummadığı şekilde gergin bir hal almaya başlayacaktır. 

5. Vis a Vis

erotik dizi tavsiyeleri
Erotizmin Bol Olduğu Diziler 2022

IMDb: 8.2 / erotik diziler 2022 / erotik dizi önerileri 

Yönetmen: Iván Escobar, Esther Martínez Lobato, Álex Pina

Oyuncu: Alba Flores, María Isabel Díaz Lago, Marta Aledo

Erotizm içeren Netflix dizileri arasında yer alan dizi, Hapsedilen bir kadının hikayesini anlatıyor. Masum bir kadın olan Macarena, çok sevdiği patronu tarafından yanlış yönlendirilir. Macarena, zimmetine para geçiren sevdiği adam tarafından kandırılır. Sonuç olarak, yedi yıl hapis cezasına çarptırılır. Bu ortam ise Macarena için son derece zorlu ve tehlikelidir. Dizide Najwa Nimri, Alba Flores ve Maggie Civantos rol alıyor.

6. Elite

erotizm içeren Netflix dizileri
Erotizmin Bol Olduğu Diziler 2022

IMDB: 7.4 / erotizm içeren Netflix dizileri  / erotizmin bol olduğu diziler

Yönetmen: Darío Madrona, Carlos Montero

Oyuncular: Itzan Escamilla, Omar Ayuso, Miguel Bernardeau

Elbette erotizm içeren Netflix dizileri listesi yapıp Elite dizisini içine katmamak imkansız olurdu. Erotizmin bol olduğu diziler listemizde kendine yer bulan Elite, ülkedeki en iyi okula gitmeye hak kazanan üç öğrencinin hikayesini anlatıyor. İspanya'da birçok okul depremde yıkılır. Bunu takiben, üç işçi sınıfı genç ülkenin en prestijli kurumuna kaydolur. İşçi sınıfı öğrencileri bunun önemli bir sorun olduğuna inanıyor, ancak zamanla yanlış oldukları kanıtlanıyor. Ayrıca okulla ilgili bir cinayet herkes için korkunç bir trajedi olmaktadır.

7. Perfume

erotik diziler
Erotizmin Bol Olduğu Netflix Dizileri


IMDb: 7.1 / erotizm içeren dizilerCinsellik içeren yabancı diziler

Yönetmen: Tom Tykwer

Oyuncular: Friederike Becht, August Diehl, Wotan Wilke Möhring

Kızıl saçlı bir şarkıcının cesedi bir gün bulunur. Ayrıca kurbanın koku bezleri de vücudundan çıkarıldı. Daha sonra onu bulan dedektifler, suçu çözmeye yardımcı olacak ipuçlarını arıyorlar.

Erotizm içeren Netflix dizileri arasında yer alan dizide August Diehl ve Friederike Becht rolleri paylaşıyor.

8. Gossip Girl 

erotik dizi tavsiyeleri
Erotizm İçeren Diziler


IMDb: 7.4 / erotizmin bol olduğu dizilerCinsellik içeren yabancı diziler

Yönetmen: Stephanie Savage, Josh Schwartz 

Oyuncular: Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley

Sevgili Serena'nın ihtişam dolu zengin hayatında olan biten her şey onun hayatını ve çevresini inanılmaz düzeyde etkiliyor. Serena'nın yaşadığı hayatın en tiksindirici olayları bile oldukça farklı sonuçlar yaratıyor. Serena yakın arkadaşının erkek arkadaşıyla olan münasebeti sebebiyle duyduğu utançtan bir süreliğine şehri terk eder. Ancak geri dönme kararı verdiğinde hiçbir şey artık eskisi gibi değildir. Arkadaşlarından özellikle Blair onu hiç tahmin ettiği gibi karşılamaz. 

9. Shameless 

en iyi erotik dizi önerileri
Erotizmin Bol Olduğu Diziler 2022


IMDb: 8.5 / erotik diziler önerisiCinsellik içeren yabancı diziler

Yönetmen: Paul Abbott, John Wells 

Oyuncular: Emmy Rossum, William H. Macy, Ethan Cutkosky

Alkolik baba ve kardeşlerine bakmak zorunda olan büyük ablanın hikayesini konu edinen gerçekten utanç verici durumlar yaşayan bir ailenin hikayesini izlemeye hazır olun. Ailedeki herkesin neredeyse çok farklı özellikleri bulunuyor. Bu ailenin en ağır yaşantılarını tüm detaylarıyla görebileceksiniz. Erotik dizi önerileri içeren bu listemiz umarız ki dikkatinizi çekmeye devam ediyordur. 

10. Masters Of Sex 

erotizmin en çok olduğu diziler
Erotik Diziler


IMDb: 7.9 / en iyi erotik diziler / erotizm içeren diziler

Yönetmen: Michelle Ashford 

Oyuncular: Michael Sheen, Lizzy Caplan, Caitlin Fitz Gerald

Cinsel bir devrim niteliğinde araştırma yapan bir ekibin cinselliğin zihin ve bedene olan ilişkisini detaylarıyla ele alması dönemine göre çok fazla cesur sahnelere sahip olması diziyi oldukça çekici bir hale sokuyor. Erotizm içeren yabancı diziler listelerinin en başarılı yapımlarından biri olan bu dizi sizleri bambaşka bir evrene götürecektir. 

11. Sense-8

erotizm içeren Netflix dizileri
En İyi Erotik Diziler


IMDb: 8.3 / en iyi erotik diziler / en popüler erotik diziler

Yönetmen: J. Michael Straczynski, Lana Wachowski, Lilly Wachowski

Oyuncular: Bae Doona, Jamie Clayton, Tina Desai

Sense-8 isimli dizi, 2015-2018 yılları arasında piyasadaki yerini almış ve Netflix erotizm dizi tavsiyeleri içinde yer alan bir başka dizidir. Dizide yer alan çeşitli özgürlükçü fikirler ve sürekli meydana gelen erotik sahneler izleyiciyi ekran başına kilitlemiş, eşcinsel insanların da günlük hayatta diğer insanlar gibi yaşayabileceğini en büyük kanıtı olmuştur.

12. Outlander

2022 erotik diziler
Erotizm İçeren Netflix Dizileri 2022

IMDb: 8.4 / popüler erotik diziler / erotizmin bol olduğu diziler 2022

Yönetmen: Ronald D. Moore

Oyuncular: Caitriona Balfe, Sam Heughan, Duncan Lacroix

Outlander isimli dizi 2014 yılında piyasada sunulmuş ve aslında bir aşk hikayesi anlatılan dizidir. Netflix erotizm dizi tavsiyeleri arasına girmesinin en büyük nedeni de bu aşkın anlatılması sırasında, başrollerin eski bir savaş hemşiresi ile bir balayında tanışan İskoç savaşçısının sürekli gir erotik sahneye yol açmasını ile bu listeye girmiştir. Erotizmin bol olduğu diziler 2022 yılında güncel liste olarak sizlere paylaşılmıştır. Umarız ki liste üzerinden kendinize en güzel seçimleri yapabilirsiniz. 

13. Bonding

erotizmin abartıldığı yabancı diziler
Erotik Netflix Dizileri

IMDb:
 7.2 / erotik Netflix dizileri

Yönetmen: Rightor Doyle

Oyuncular:Zoe Levin, Brendan Scannell, Micah Stock

Tiff ek bir işe ihtiyaç duyan bir üniversite öğrencisidir. Ancak bunun için sıradan bir iş seçmek yerine bir BDSM sahibesi olmayı seçmiştir. Eşcinsel en yakın arkadaşının yardımı ile başarılı bir zindan işletmeye başlayan Tiff’in başından pek çok macera geçecektir. Erotizm içeren yabancı diziler içinde komedi türünü en iyi yansıtanlardan biri olan bu dizi, pek çok eşcinsel erotik sahne de içermektedir.

14. Sex Love and Goop

erotik diziler
En Erotik Diziler 2022


IMDB: 4.6 
cinsellik içeren yabancı diziler

Oyuncular: Gwyneth Paltrow, Michaela Boehm, Jaiya Ma

Gwyneth Paltrow ve ekibi, bu realite show'da cinsel hayatını renklendirmek isteyen çiftler için çeşitli tavsiyelerde bulunuyor. Farklı alanlardan uzmanları bir araya getiren bu program, yatak odasını renklendirmek isteyen çiftlerin takip edebileceği erotizm içeren yabancı diziler arasında yer alıyor.

15. Seksi Kızlar Aranıyor

en iyi yabancı erotik diziler nelerdir?
Erotizmin Bol Olduğu Diziler 2022

IMDB: 6.1

Yönetmen: Jill Bauer, Ronna Gradus

Oyuncular: Tressa Silguero, Riley Reynolds, Rachel Bernard

Aynı isimdeki filmin ardından çekilen bu mini dizide, amatör erotik film sektöründe çalışan kadınların hikayeleri anlatılıyor. Belgesel gerçekliğinde çekilen mini dizi, cinsellik içeren yabancı diziler içinde en dikkat çekici ve düşündürücü yapımlardan biri.

16. Gypsy

erotik en iyi dizi
Erotizm İçeren Netflix Dizileri 2022

IMDb: 6.8 / Erotizmin bol olduğu diziler

Yönetmen: Lisa Rubin

Oyuncular: Naomi Watts, Billy Crudup, Sophie Cookson

Terapist Jean Holloway, hastalarının yakınları ile ateşli ve tehlikeli ilişkiler kurmaya başlar. New York’un üst düzey banliyo hayatından bunalan Jean’in başı, yaşadığı bu maceralar nedeni ile büyük belaya girecektir. Baş rolde Naomi Watts’ın yer aldığı psikolojik gerilim türündeki bu dizi, en iyi yabancı erotik diziler arasında yer alıyor ve yalnızca bir sezon sürmesi ile hayranlarını hüsrana uğratıyor.

17. True Blood

yabancı erotik dizi önerileri
Erotizmin Bol Olduğu Diziler

IMDb: 7.8 / erotizmin bol olduğu diziler

Yönetmen: Alan Ball

Oyuncular: Anna Paquin, Stephen Moyer, Sam Trammell

Erotizmi fantastik bir evrende deneyimlemek isteyenler için True Blood gerçek bir klasik. Amerikalı garson Sookie’nin hayatı, aşık olduğu yakışıklı vampir Bill ile tamamen değişiyor. Aynı isimli bir kitaptan uyarlanan ve 8 sezon süren ve en iyi yabancı erotik diziler arasında yer alan True Blood, 2014 yılında sona ermiştir. Vampirler, kurt adamlar ve peri ile dolu bir evrende geçen bu dizi, ne yazık ki henüz Netflix platformunda yer almamaktadır.

18. Lucifer

erotik dizi önerileri
2022 Erotizmin Bol Olduğu Diziler

IMDb: 8.1 / Erotizmin bol olduğu diziler 2022

Yönetmen: Tom Kapinos

Oyuncular: Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro

Şeytan cehennemden çıkıp Los Angeles’a yerleşirse ne olur? Cehenneme hükmetmekten sıkılan ve Los Angeles’ta bir klüp işletmeye başlayan Lucifer’in yolu, güzel dedektif Chloe ile kesişir. Birlikte çalışmaya başlayan ikili, pek çok davayı çözecektir. Tom Ellis ve Lauren Shippen’ın baş rolü paylaştığı bu sevilen Netflix dizisi polisiye, erotizm ve aşkı aynı dizide bulmak isteyenler için ideal.

19. Spartacus

en iyi dizi
Erotizm İçeren Netflix Dizileri 2022

IMDb: 8.5 / erotizmin bol olduğu diziler / erotizm içeren yabancı diziler

Yönetmen: Steven S. DeKnight

Oyuncular: Andy Whitfield, Lucy Lawless, Manu Bennett

Bir efsane olarak akıllara kazınan Spartacus dizisi, erotizm içeren yabancı diziler arasında en sevilenlerden biri. Milyonlarca kişiyi ekran başına kilitleyen bu dizi, gladyatör Spartacus’un hayatını ve savaşlarını ele alıyor. Antik Roma dönemindeki renkli cinsel hayatı yansıtmaktan çekinmeyen Spartacus dizisi 4 sezondan oluşuyor ve Netflix üzerinden izlenebiliyor.

20. Tudors

cinselliğin abartıldığı yabancı diziler
Erotik +18 Yabancı Diziler

IMDb: 8.1 / Erotizm içeren Netflix dizileri 

Yaptığı 6 evlilik ve dini reformlar ile tanınan İngiltere Kralı VIII. Henry’nin yaşamını konu alan 4 sezonluk bu dizi, Netflix platformunda yer almıyor. Jonathan Rhys Meyer’in baş rolü aldığı bu tarihi drama, unutulmaz erotik diziler arasında kendine yer buluyor. Erotizmin bol olduğu diziler listemizin sonlarına gelmiş bulunmaktayız. Yer alan tüm diziler oldukça beğenilen diziler arasında yer alıyor. IMDb puanlarından da anlaşılacağı üzere sizleri bekleyen bu yapımlar oldukça kaliteli bir içeriğe sahiptirler.

Yorumlar

  1. Çok güzel diziler var birkaçına göz atcam

    YanıtlaSil
  2. Tudorsa bayıldım çok harika dizi valla

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

En İyi Erotik Diziler

Teknolojinin hayatımızdaki yeri bugün vazgeçilmez bir konumdadır. Gündelik yaşantıların teknoloji olmadan düşünülememesi dizi ve film sektörü açısından da önemlidir. İnsanların geçtiğimiz yüzyıldaki kültürel ve eğlence alışkanlıkları ele alındığında sinema, tiyatro ve edebiyat önemli bir konumda yer almaktaydı. Ancak günümüzde sinema, tiyatro ve edebiyattan daha fazla tercih edilen kültürel, sosyal ve eğlence faaliyeti olarak diziler tercih edilmektedir. Özellikle konu tabuların dışına çıkmak ve alışkanlıkların yıkılması olunca en iyi erotik diziler izleyicilerin taleplerini ve beklentilerini mümkün kılmaktadır. Birçok toplumda ve ülkede tabu ve yasaklanması gereken bir unsur olarak kabul edilen cinsellik ve erotizm, insan doğasının unsurlarından birisidir. Erotizmin bol olduğu diziler 2022 listemizi incelemek için tıklayın.  En İyi Erotik Diziler Bu nedenle de en çok başarılı yapımlar genellikle erotik dizi önerileri  arasından çıkmaktadır. Yaşamın belirli bir noktasında ve büyük çoğ

Romantizmin Bol Olduğu Romantik Diziler 2022

Romantizmin bol olduğu romantik diziler 2022 yılında da yine en çok tercih edilen türler arasında görüyoruz. Romantiz in doruklarda yaşandığı yerli, yabancı dizileri siz değerli okurlarımıza detaylı bir şekilde araştırarak derledik ve sunduk. Sizlerin de beğenilerini toplayacak bir liste olmasını umut ediyoruz. Mutlaka izlenmesi gereken romantik diziler yazımızı inceleyerek siz de beğenilerinizi kazanacak diziyi bulabilirsiniz. Sizlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm birkaç yazımızı da sizlerle paylaşmak istiyorum.  Erotizmin Bol Olduğu Diziler   En Sürükleyici Yabancı Diziler En Çok İzlenen Yabancı Diziler En Çok Sevilen Netflix Aksiyon Dizileri 2022 En İyi Amazon Prime Dizileri 2022 En İyi Romantik Diziler  1. Outlander - IMDb: 8,4 Romantizmin Bol Olduğu Diziler 2022 Romantik Diziler / Yabancı Romantik Diziler 2022 Yönetmen: Ronald D. Moore Oyuncular: Sophie Skelton, Sam Heughan, Tobias Menzies,Caitriona Balfe Dizi ikinci Dünya Savaşı yılları geçmektedir. Claire Randa